Pro všední dny

22. října 2006 v 17:27 |  Hororoskopy
BERAN
Neuspějete-li v realizaci svých plánů nemá smysl lámat lidi přes koleno. Raději je rozstřílejte na kusy. Náhodné setkání šestého druhu vás donutí se zamyslet nad svým vzhledem. Neptun vám způsobí pár nepříjemností, ale vypíchnuté oko a uříznuté prsty nejsou důvody k rozchodu se svým partnerem. Pozítří vám bude trochu špatně. Další den umřete.


BÝK
Planetární konstelace přejí změnám zevnějšku. Pozornost svého idolu i zájem kolegů vzbudíte novým nádorem nebo různobarevným zákalem v oku. Hvězdy doporučují i opalování některých vašich partií v ohni. V polovině týdne se nepouštějte do větších sporů, lehce vám mohou vypadnout nervy a těžko je pak budete hledat.


RYBY
V důsledku srážky Země s meteorem se nebude cítit příliš dobře. Chvíli se budete pohybovat ve dvou prostorech a prožijete nevídané erotické minuty. Neberte na lehkou váhu ani vnitřní hlas. V jisté záležitosti by se vám mohly ukázat vlastní vnitřnosti. Koncem týdne promluvíte s vlastním výkalem o sociálních podmínkách vašich toalet.


KOZOROH
Bez ohledu na vaše pohlaví, porodíte zdravého chlapce. Bude mít tři roztomilé hlavičky a na místo prstíčků spoustumalých nožiček. No prostě celý po vás. V milostných vztazích instinktivně vycítíte, kdy je třeba přitlačit a kdy naopak trochu ubrat. Na začátku prvního dne měsíce v novu, se ve vaší rodině objeví elektrostatické výboje pocházející ze špatně stráveného jídla.


RAK
V příštích dnech se vám bude žít lépe než strašně, možná až úplně hrozně. Unese vás tajemná sekta Rudé koule z Tibetu a prožijete na vlastní kůži skupinové znásilnění. Po tomto aktu se vaše pohlavní orgány, už nikdy nevzpamatují. A z bídy je budete nuceni prodat jako chrastítko pro miminka. Koncem příštího měsíce se dozvíte, co máte udělat minulý rok.


STŘELEC
Příští dny se budete cítit velice silně. Hlavně nohy a dva týdny nemytý rozkrok. O místo ve frontách tedy nebude nouze. Ke konci měsíce poznáte někoho, kdo vám ukradne srdce. Později i játra, plíce, ledviny a slezinu. Podle Gagarinovy spálené mrtvoly a šedým mračnům v Saturnovém nebi náš horoskop napovídá, že brzy budete trávit večery v rodinném kruhu. Svázaný k dřevěnému kůlu, tě tví sourozenci nebo rodiče připraví o to nejcennější.


VODNÁŘ
Slibujte vždy jen to co nemůžete splnit. Ke konci týdne za vámi přijde pár lidí prosit o daně. Miřte na bělma jejich očí. Díky přeměně Orionu v čokoládu dojde k osudovému zvratu ve vašem životě. Změníte se v krystalovou tekutinu, opačného pohlaví a projedete si trávící trakty několika lidí.


BLÍŽENCI
V milostných vztazích budete nažhavený jako oblouková pec. Zdá-li se vám, že má váš idol srdce z kamene. Neváhejte a nastartujte sbíječku, pár průrazů a bude hotovo. Nekrofilistické krvavé orgie pak budou, jako sen. Chybí-li vám síly, pomůže vám Rak nebo Lev. Klidně se na ně obraťte. Pokud jde o sex nebudou mít námitek. Děti v tomto znamení budou mít trochu problémy s rodiči. Není se čeho bát. Tatínkova břitva vše rychle vyřeší.


LEV
V konstelaci vašich hvězd se dočasně objevil zplozenec pekla. Konečně budete moci projevit vlastní emoce. Znásilníte svého kněze a přibijete vlastní rodiče ke kříži. S motorovou pilou budete brázdit ulice měst a učit lidi umírat. Z potoků krve, protékající pod vašima nohama, budou chudáci prosit o milost. Zvláště velký sadismus se projeví v případě panny.


ŠTÍR
Kondokce Saturnu a Pluta je infricitidní vůči tracienci Venuše a Marsu. Pak se ovšem obávám patriace artridu Jupitera. V ní je jasně vidět, že vaše tělo se poddá jistému rozkladu. Odpadnou vám tím zbytečné končetiny. S touto změnou dostanete chuť podřídit se svému okolí. Budete krutě terorizovat své okolí sprostými vtipy. Ke konci týdne zažijete orgasmus z tuzemského čaje.


PANNA
Díky přeletu Halleyovy komety a Enterprise sídlící v Delta kvadrantu. Vaše znamení prodělá celkové znetvoření. Musíte si dávat pozor na vražedné choutky lva. Koncem týdne se vám začne konečně dařit. Budete zneužiti svými pedofilnětransexuálními přáteli a nadále napadeni invazí krvelačných blech. Víkend pak zakončíte nad sklenkou dobrého chleba. A krajícem hroznového nehaje.


VÁHY
Začátkem příštího dne se zvednou vaše nejzvrhlejší pudy. Některé lidi však bude nutné usouložit k smrti. Nenecháte se tím nijak znervóznit. Vzrušení dosáhnete, už po několika týdnech. Brzy vaši příbuzní přijdou s návrhem, jak naložit s vaším ctěným pozadím. Na perlovce bývá zima. Kupte si raději "teplé prádlo". Budete-li svolní k menším ústupkům vyděláte na tom všichni. Přinejmenším si užijete prima dovolenou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama